POZVÁNKA PRO STUDENTY

FIT

Chcete studovat informatiku? Zjistěte, zda zapadnete na Fakultu informačních technologií ČVUT v Praze (FIT ČVUT) během Dne otevřených dveří v sobotu 7. prosince 2019 od 10:00.

Máte jedinečnou šanci nahlédnout pod pokličku prestižní fakulty zaměřené čistě na informační technologie a seznámit se s trendy i praktickými informacemi z oboru, ve kterém můžete úspěšně pracovat.

A co vás během této akce na FIT ČVUT čeká? Samozřejmostí je představení požadavků k přijímacímu řízení, jednotlivých studijních oborů, nabídky praxe při studiu, možností studia v zahraničí i studentských klubů. Navštívit budete moci také laboratoře fakulty, kde se například seznámíte s humanoidními roboty Pepper a NAO. Zjistíte, proč je důležité etické hackování, podíváte se na novinky ve zpracování obrazu i videa, otestujete bezpečnost čipových karet nebo uvidíte výsledky projektů fakulty na obrazovce s rozlišením 8K+. V doprovodném programu se můžete přenést do virtuální reality světů, které tvoří naši studenti, nebo se zapojit do soutěže FIKS, a získat tak programátorské dovednosti i přijetí bez přijímacích zkoušek. Relax hledejte v Retroherně, kde vás čeká hra Tetris a další staré herní klasiky.

Podrobný program akce najdete na webu fakulty a aktuality na FacebookuTwitteru nebo Instagramu. Tak přijďte s námi (za)žít FIT!

Den otevřených dveří 7. 12. 2019 na FIT ČVUT v Praze

FIT ČVUT v Praze