Milé studentky a studenti,

letos se opětně rozjíždí Klub mladých diváků, jste zváni. Myslím, že už vše znáte. Tak jen pár údajů.

KMD pro nižší gymnázium

Představení jsou určena hlavně pro sekundy, tercie a kvarty.  Během roku navštívíte 4 večerní představení za doprovodu vyučujících. Dozvíte se včas všechny údaje (divadlo, název představení, čas i místo srazu). Cena je celkově za všechna představení  430 Kč.

Přihlášky můžete získat u vyučujících českého jazyka nebo je možné se zastavit v kabinetu u p. Bursíkové.

KMD pro vyšší gymnázium

Můžete vybrat klasicky 6 představení na celý rok (cena je 640 Kč). Letošní novinkou je možnost koupit si jen 3 představení na rok za 325 Kč.

První představení začnou v říjnu a poslední budou v dubnu. Zase se snažte vybírat představení rovnoměrně. Přihlášky jsou na nástěnce KMD (dejte si pozor, jsou tam za 325 Kč i za 640 Kč). Pokud dojdou, je možné se zastavit v kabinetu u p. Bursíkové.

Přihlášku a peníze odevzdávejte zároveň do 23. září.

Přeji Vám hezký rok s Klubem mladých diváků.

L.Bursíková