hostgator coupon black friday

Důležité informace

Rychlé odkazy

Novinky ze školy

Zveme Vás opětně na představení

Mýdlový princ.

 

Kdy: ve čtvrtek dne 07. 04. 2016 od 18:00 hodin
Délka představení: 2:45 hod. 
Kde: DIVADLO BROADWAY, Na Příkopě 31, 110 00 Praha
Sraz: v 17:00 na stanici metra Háje

Radek Balaš - Mýdlový Princ

Muzikálová komedie o tom, že i když to s námi jde někdy z kopce, vždy je možné ten kopec nakonec zdolat. Děj celého příběhu je zasazen do současnosti a zavede Vás mezi amatérské herce v malebném prostředí Šumavy. Libreto k tomuto muzikálu napsal a také celé dílo zrežíruje Radek Balaš, známý divadelní a muzikálový režisér. Do hlavních rolí byli vybráni přední čeští umělci.

Celým dílem Vás budou provázek velmi známé hity Václava Neckáře: ČARODĚJ DOBRODĚJ, ŠA-LA-LA- LA-LA-LA-LI , NEJSEM GLADIÁTOR, SVATOVÍTSKÝ CHRÁM, ODEJDU, PŮLNOČNÍ, HEJ PANE ZAJÍCI!, LÉKOŘICE, JÁ DOVEDU LHÁT, PÁR DNŮ PRÁZDNIN, DR. DAM DI DAM, KDO VCHÁZÍ DO TVÝCH SNŮ, MÁ LÁSKO, MÝDLOVÝ PRINC a další.

Hrají:

Martin Marek, nezaměstnaný herec - MARTIN DEJDAR, SAGVAN TOFI, MARTIN PÍSAŘÍK Zuzana Adamová - učitelka: TEREZA KOSTKOVÁ, JITKA SCHNEIDEROVÁ                             Bob Šimek - majitel herecké agentury: ALEŠ HÁMA, VÁCLAV KOPTA, BRONISLAV KOTIŠ Nikol Čížková - Martinova přítelkyně: IVANA JIREŠOVÁ, MALVÍNA PACHLOVÁ                   Josef Kasperkevič - automechanik: PETR KUTHEIL, MICHAL KAVALČÍK                                 Zdeněk Bečvář - lesní dělník: DENNY RATAJSKÝ, BRONISLAV KOTIŠ a další

Libreto, scénář a režie: RADEK BALAŠ

Délka představení: 2:45 hod.

Příjemný kulturní zážitek přeje Klub mladých diváků

Kontakt

Gymnázium Opatov Konstantinova 1500
149 00 - Praha 4

Ředitel: RNDr. Jan Peřina
Tel: 272 941 932

IČO: 49366629

Jídelna: 272 917 556
 

  Všechny kontakty

Partneři