Tradiční a prestižní finálový florbalový Challenge cupu pro mladší dorostence se odehrál  ve Střešovicích.

Podat týmový a obětavý výkon bylo krédo kluků, kteří hned na úvod hráli s nesmírně těžkým soupeřem z G. Heyrovského a na úvod to vypadalo dost ospale, ale kluci měli v brance Honzu Hartmana a ten vytáhl několik zázračných zákroků, a pak se rozjel brankostroj: Jakub Mudrák 2x, Michal Smieško a Štěpán Jabůrek potvrdili vítězství 4:0.

Další utkání bylo proti velmi ambicióznímu družstvu z G. Nad Štolou, které bylo dlouho vyrovnané, ale přeci jen naši kluci dvakrát zaváhali a soupeř vedl 2:0. Jenže pak se rozběhal Jakub Mudrák a soupeř nevěděl, kde se objeví a co udělá. Udělal to, že dal dva góly a šokovaný soupeř se už nezvedl a Aleš Weigner vstřelil vítězný zlatý gól.

Další utkání už byly potvrzením našeho kralování v Praze, neboť G. Patočka odešlo s debaklem 6:1 a SPŠ Masná s 3:1, a tak kluci po skvělém týmovém pojetí postoupili do národního finále.

Velkou gratulaci zaslouží:


Jan Hartman, Jakub Adam, Matyáš Sládek, Standa Lamoš, Jakub Mudrák, Aleš Weigner, Štěpán Jabůrek, Michal Smieško, Jan Puchalský, Ondřej Duda, Jonáš Petřík, Petr Kuncman.

Kontakt

Gymnázium Opatov Konstantinova 1500
149 00 - Praha 4

Ředitel: RNDr. Jan Peřina
Tel: 272 941 932

IČO: 49366629

Jídelna: 272 917 556
 

  Všechny kontakty

Partneři