V celostátním kole fyzikální olympiády se Filip Bialas umístil na stříbrné příčce. Dosáhl stejně bodů jako absolutní vítěz. Rozhodly tzv. modifikované body, tedy zisk bodů v obtížnějších úlohách. 

Mezi úspěšnými řešiteli zazářila také Zuzana Johanovská.


 

Z WEBU Fyzikální olympiády:

Vyhlášením výsledků dnes /5.2./ na Gymnáziu Mikuláše Koperníka v Bílovci skončilo 47. celostátní kolo.

Na třetím místě se umístil Jiří Etrych z Gymnázia, Pardubice, Dašická. Druhý skončil Filip Bialas z Gymnázia Opatov v Praze a absolutním vítezem se stal Lukáš Honsa z Gymnázia, České Budějovice, Jírovcova. Blahopřejeme!

 

Výsledky

  Příjmení, jméno Kraj Škola ročník Ú 1 Ú 2 Ú 3 Ú 4 Exp. Celkem MB
Vítězové
1. Honsa Lukáš JHČ Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 4. 10 4.5 8.5 9.5 17.5 50 304.06
2. Bialas Filip PHA Gymnázium Opatov, Praha 4, Konstantinova 1500 3. 9 10 10 8 13 50 296.65
3. Etrych Jiří PAK Gynázium, Pardubice, Dašická 1083 4. 8 8 7.5 9 16.5 49 291.27
4. Supik Lukáš MSK Gymnázium, Třinec 4. 5 10 6 10 18 49 282.19
5. Hrubý Petr PAK Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306 4. 10 8 7 9 14.5 48.5 289.57
6. Kolář Kryštof JHM Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 4. 9.5 9 8.5 9 10.5 46.5 271.45
7. Tran Anh Minh JHM Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 4. 0 10 9.5 10 15 44.5 243.39
8. Preiss Jan PHA Gymnázium Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 2 2. 0.5 10 8 8.5 17 44 247.99
9. Karch Šimon MSK Gymnázium, Havířov - Město, Komenského 2 2. 1.5 9.5 7 7.5 16.5 42 240.74
10. Demovič Daniel PHA Gymnázium Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 2 4. 10 4 7 8.5 12 41.5 250.42
Úspěšní řešitelé
11. Kůs Pavel PLK Gymnázium J. Š. Baara v Domažlicích 4. 0 10 10 9 9.5 38.5 204.52
12. Mezera Matěj VYS Gymnázium Havlíčkův Brod 3. 9 1.5 5.5 7 14 37 230.86
13. Preissnitz Jan JHM Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 3. 10 5.5 0 7 14.5 37 228.42
14. Voráček Václav JHČ Gymnázium Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec 4. 2 4 7 9.5 14.5 37 208.71
15. Pajer Daniel PHA Gymnázium Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 2 3. 1 8.5 5.5 7 14 36 203.46
16. Konečný Tomáš JHČ Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice, Fráni Šrámka 23 3. 0 5 7 7 15 34 194.51
17. Jelínek Vojtěch VYS Gymnázium Žďár nad Sázavou 4. 0 9.5 0 8 16 33.5 183.98
18. Kučera Martin PAK Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306 4. 0 7 0 9.5 16 32.5 175.81
19. Jarošík Jiří PLK Gymnázium Jaroslava Vrchlického v Klatovech 4. 0 7 9 6.5 9.5 32 176.26
20. Turek Pavel OLK Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45 3. 0 5 7 5.5 14 31.5 183.11
21. Jelínek Šimon ULK Gymnázium, Chomutov, Mostecká 3000 4. 3 4 5 8 11.5 31.5 178.63
22. Souček Pavel STČ Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce 4. 0 8 0 7 16.5 31.5 177.19
23. Poljak Marian OLK Gymnázium Jakuba Škody, Přerov, Komenského 29 4. 1 1 9 7.5 12.5 31 178.29
24. Knopp Ondřej JHČ Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308 2. 5 1.5 5 3.5 15.5 30.5 197.26
25. Hausner Daniel PLK Gymnázium a Střední odborná škola, Plasy 4. 0 0 9 9 12.5 30.5 169.80
26. Štyks Martin PHA Gymnázium Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 2 3. 0.5 6 0 9 15 30.5 166.18
27. Greš Adam ZLK Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 4. 0 10 1 7.5 11.5 30 159.21
28. Johanovská Zuzana PHA Gymnázium Opatov, Praha 4, Konstantinova 1500 4. 3 7 1 5 13.5 29.5 174.67
29. Lukeš Vojtěch PLK Gymnázium Luďka Pika, Plzeň, Opavská 21 4. 0 0 5 8 16.5 29.5 170.81
30. Rzehulka Matěj MSK Wichterlovo Gymnázium, Ostrava-Poruba 3. 1 6.5 1 5.5 13.5 27.5 158.02
31. Procházka Daniel LBK Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec 11, Partyzánská 530 4. 0 8 0 8 11.5 27.5 144.53
32. Vokrouhlický David PHA Gymnázium Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 2 3. 0 5.5 1 5.5 14.5 26.5 152.34
33. Koblížek Jan JHČ Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice, Fráni Šrámka 23 3. 0.5 5 0 3.5 15.5 24.5 148.98
34. Šumník Adam OLK Konzervatoř Evangelické akademie 3. 0 3 4 4 13.5 24.5 146.88
35. Štefka Ladislav VYS Gymnázium Jihlava 4. 0 0 7.5 6 11 24.5 141.35
36. Mikeska Václav ZLK Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí 3. 1 2 2 7 12 24 135.34
37. Šťastný Přemysl PAK Gymnázium Žamberk 3. 0 5.5 0 8 10.5 24 124.95
Další řešitelé
38. Rosman Viktor VYS Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov 2. 0 7 2 8 6 23 112.74
39. Hofrichterová Tereza LBK Gymnázium Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou 4. 0 2 1 5.5 14 22.5 131.33
40. Liška Jakub LBK Gymnázium Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou 4. 0 0 1 6.5 13 20.5 117.11
41. Kalva Tomáš OLK Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45 3. 2 2.5 0 6.5 9.5 20.5 114.17
42. Zelina Petr JHM Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 3. 1.5 2 0 6.5 10 20 111.33
43. Procházková Zuzana PHA Gymnázium, Praha 4, Na Vítězné Pláni 1160 4. 0 2.5 0 5.5 11.5 19.5 109.93
44. Dittrich Jan JHM Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 4. 0 2 0 6.5 10.5 19 103.19
45. Novotný Vojtěch PAK Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 4. 1 2 1 2.5 9.5 16 98.56
46. Horáček Vít ZLK Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov 3. 0 1 0 6 9 16 86.11
47. Bláha Pavel HKK Jiráskovo Gymnázium, Náchod 4. 0.5 0 0 4.5 8 13 73.62
48. Chmel Jiří ZLK Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí 4. 0.5 0.5 0 7.5 3.5 12 52.74

Kontakt

Gymnázium Opatov Konstantinova 1500
149 00 - Praha 4

Ředitel: RNDr. Jan Peřina
Tel: 272 941 932

IČO: 49366629

Jídelna: 272 917 556
 

  Všechny kontakty

Partneři