Velmi děkujeme studentkám Gymnázia Opatov za jejich celodenní báječnou aktivitu s pozitivní energií a plným nasazením po celý den. Studentky pomáhaly na straně organizátora v sobotu 25. 5. 2019 na neziskové akci nazvané Rodinná výzva, která se konala již 5. rokem v Centrální parku mezi metrem Háje a Opatov. Tato sportovní klání se konají každým rokem v květnu a v září a jsou určené pro rodiny s dětmi z Prahy 11.

Všechny studentky byly báječné a musely trpělivě předvést nebo vysvětlit každému soutěžícímu jejich sportovní disciplínu, doporučuji tedy všem 1 z tělocviku :-). Velký dík si zaslouží i děvčata, která měla na starost registraci, vydávání dárků a slečna, která dělala radost všem dětem v podobě zvířecího maskota.
Díky jejich pomoci jsme zvládli rekordní počet účastníků, který přesáhl 1000 soutěžících se 24 sportovními stanovišti.

G:
Růžičková Elena - sportovní stanoviště

J:
Bíková Anna - organizace na startu/cíli
Dvořáková Ida - sportovní stanoviště
Herzánová Marie - sportovní stanoviště
Kavková Nikola - organizace na startu/cíli

Zámostná Helena (výborně se vžila do role OBI maskota a skvěle komunikovala s dětmi :-)

K:
Nduka Janet - sportovní stanoviště