recitVe středu 5. února se školní knihovna rozezněla hlasy recitátorů. Pro nás vyučující bylo nesnadné vybrat pouze dva postupující z každé kategorie - z mladších (primy a sekundy), kde jsme se staly svědky patnácti vynikajících vystoupení, a starších (tercie a kvarty), kde proti sobě soupeřilo sedm vybraných.
Nakonec první místo dobyla Josefína Pořízková z 1.T a Klára Habánová ze 3.A. Těsné druhé místo získali Jonáš Sobotka z 2.M a Anna Bláhová ze 3.B. Tito žáci postupují do okresního kola, a tak jim držme palce 10. a 11. března. U mladší kategorie jsme udílely také třetí místo, patří Natálii Rulfové z 1.U. Všem moc blahopřejeme.
Děkujeme všem účastníkům za reprezentaci svých tříd a za příjemný kulturní zážitek. Těšíme se na vaši účast i příští rok! Snad se sejdeme ve stejně či více hojném počtu.
Tereza Minářová