V pondělí 19. 6. 2017 se žáci z tříd 3. G a 3. H vypravili na cyklistický kurz do jižních Čech. Ubytování se nacházelo ve Chlumu u Třeboně v Rekreačním středisku LESÁK na břehu rybníka Hejtman.

 

Hned po příjezdu jsme se ubytovali. Budovy byly oddělené, zvlášť pro kluky a holky, návštěvy nám naštěstí profesoři povolili. Na jídla se chodilo do společné jídelny a každý podvečer jsme se scházeli a dostávali od profesorů informace pro další den.

Už v pondělí jsme se podle výkonosti rozdělili do tří skupin, které zůstaly víceméně zachovány. Všechny výlety jsme si užili a jejich cíle byly různé. Jednalo se třeba o koupání v pískovnách, návštěvu Třeboně nebo památníku Emy Destinové.

Pro zájemce byla uskutečněna cesta do rakouského městečka Litschau. Rozhlédli jsme se po městě a koupili jsme si nějaké suvenýry nebo jídlo. Cestou zpátky jsme se vykoupali v jezeře. 

Většina z nás si kurz hodně užila. Počasí bylo jak na objednávku, nevyskytly se žádné větší komplikace a hodně lidí by si pobyt s radostí prodloužilo.

Eva Heřmanská

FOTKY ZDE:

https://goo.gl/photos/m62baAQBtVtRYSiE7


Kontakt

Gymnázium Opatov Konstantinova 1500
149 00 - Praha 4

Ředitel: RNDr. Jan Peřina
Tel: 272 941 932

IČO: 49366629

Jídelna: 272 917 556
 

  Všechny kontakty

Partneři