Ve středu 1.11.2017 proběhl ve Sportovní hale Hamr Braník turnaj Prahy 11 ve florbale starších žákyň. Naší školu reprezentovaly: Lea Boschat, Markéta Čurdová, Zuzka Tuncelová, Anička Bláhová, Sára Krbečková, Elena Růžičková, Kája Kněžourová, Johana Ptáčková, Nela Mazurová, Lucka Tajčmanová, Zuzka Míčková, Lucka Bohumínská, Ema Horníčková, Yvona Matějková a Kája Němcová – dívky jsou ze tříd 2.D, 3.J,K a 4.G,H.

Turnaje se zúčastnilo celkem 7 škol, z nichž vzešel jasný  vítěz, a to Základní škola Campanus, kde jsou ovšem všechny hráčky výborné florbalistky.

Naše dívky vybojovaly ve vzájemných zápasech 2 vítězství, 3 remízy a  1 prohru, což stačilo pouze na

4. celkové umístění.

Musím podotknout, že nám rozhodčí neuznal jeden gól Zuzky Tuncelové,  a i přes náš protest byl neoblomný, protože „rozhodčí mají vždycky pravdu“. Toto „rčení“ se bohužel potvrdilo i při našem posledním zápase se ZŠ Mendelova, kdy díky „lidské chybě“ nebyla včas puštěna časomíra a až na naše upozornění /asi po 40 sekundách zápasu/, byla zapnuta. Kvůli tomu se  zápas prodloužil, a bohužel v těch posledních 40 vteřinách, kdy už měl být konec, dostaly holky gól, což znamenalo remízu.  Rozhodčí byl opět přesvědčen o své pravdě, nedbal našeho protestu, a tím jsme se posunuly z medailového umístění.

Všechny jsme z toho značně rozladěny, nicméně se nedá nic dělat a jde se dál..

Holky, byly jste skvělý tým a zasloužíte si naše poděkování.

Lea Nesvadbová

Kontakt

Gymnázium Opatov Konstantinova 1500
149 00 - Praha 4

Ředitel: RNDr. Jan Peřina
Tel: 272 941 932

IČO: 49366629

Jídelna: 272 917 556
 

  Všechny kontakty

Partneři