Základní kolo se hrálo na Střešovicích, kde naši chlapci na úvod pátečního dne měli za soupeře Písnickou školu, a i když měl soupeř v názvu Borci, naši je lehce porazili 5:0 (Mudrák, Jabůrek 2, Puchalský, Petřík).

V dalším utkání na nás čekal soupeř lepší, dávný rival z Vítězné pláně, kdy nejprve Jabůrek proměnil nájezd, a pak naši převahu korunoval ještě Kuncman a Lamoš.

No a pak přišlo velké finále, kdy vítěz postupoval na přebor Prahy, v němž naši chlapci změřili kvalitu s G. Postupická. Těžké utkání, v prvním poločase Štěpán Jabůrek nájezd nedal a ve druhé půli naši perfektně bránili, skvěle chytal Honza Hartman (další z brankářských talentů studujících na Opatově) a tak Ondřej Levinský vybojoval míč a po jeho střele soupeřův brankář míček vyrazil a Jonáš Petřík skóroval a následně krásně zavěsil Petr Kuncman. Soupeř stačil jen snížit, protože mu naši více šancí nedali a postupují do finále Prahy.

Super. Gratulace.

Hráli: Hartman, Jabůrek, Puchalský, Mudrák, Lamoš, Petřík, Levinský, Komínek, Smieško, Kuncman.