Ve čtvrtek 4.5. se konalo Krajské kolo ve volejbale st. žáků. Opatovští chlapci / Michal Kraus, Martin Šimša, Filip Marat, Petr Daniel Šmejkal, Ondřej Levinský, Ondřej Kodejš,  Aleš Weigner a kapitán mužstva Daniel Srba / se probojovali do semifinále, ve kterém skončili na 4. místě. Vítězem turnaje se stali volejbalisté ze  ZŠ Brdičkova.

V pátek 5.5. proběhlo Krajské kolo ve volejbale st. žákyň. Naše holky / Verča Janotová, Bibi Tranová, Kylie Neuschaeferová, Denisa Karlíková, Viki Hanušová a kapitánka družstva Monča Smiešková / se za studeného a deštivého počasí zhostily úkolu výborně a i přes velkou zimu, která dopoledne byla /hrálo se venku/ skončily v semifinále na 3. místě, když porazily ZŠ Ústavní.

Oběma týmům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Lea Nesvadbová