V rámci předvánočního nabitého florbalového programu proběhne 20.12. od 10 hodin ve SH Jižní Město premiérový chodovský School Match mezi FLORBAL CHODOV a SKV Vinohrady, jehož hosty budou premiérově žáci Gymnázia Opatov! Bude se jednat po mnoha stránkách o neobyčejný zápas, pro který PROPOZICEbude připravena kapacita až 700 diváků, kteří se mohou těšit na skvělý florbal a soutěže.

"O zápase pro školáky jsme přemýšleli už několik let a jsem rád, že jsme konečně našli vhodný termín, soupeře a také partnerskou školu. I vzhledem k tomu, že Gymnázium Opatov navštěvovalo a navštěvuje mnoho našich hráčů a hráček v čele s reprezentantem Martinem Pražanem, medailistou z juniorského MS Danem Maxou či současným kapitánem juniorů Kubou Adamem, bylo toto prestižní gymnázium pro nás ideální volbou. Věřím, že si všichni čtvrteční dopoledne užijí,"  říká k netradičnímu zápasu hlavní trenér mužů a zároveň marketingový šéf klubu David Podhráský.

Chodov bude v dopoledním zápase hostit nováčka soutěže Sokol Královské Vinohrady, který si zatím nevede vůbec špatně a připsal si několik zajímavých skalpů svých soupeřů. Kromě zajímavého florbalu bude připraven i bohatý doprovodný program. Každý divák si odnese drobnou cenou od partnera klubu OC Chodov, zápasem bude provázet skvělý moderátor Zdenda Novotný. V přestávkách chystáme zajímavé soutěže. Tu první vyplní meziročníkový žákovský turnaj v Laser Game přímo na hrací ploše, ve kterém ti nejlepší mohou pro celý svůj ročník vybojovat volné vstupy na tuto populární a atraktivní hru právě u partnera tohoto zápasu Mercuria Laser Game.

V té druhé se pak přítomní mohou těšit na soutěž ve florbalových dovednostech a roztočené kolo štěstí!

PROPOZICE: SCHOOL MATCH 20.12.2018

Organizace a program zápasu

Termín konání:          20.12.2018

Příchod do haly:        9:30 hod. nejpozději

Zahájení utkání:        10:00 hod.

Kapacita haly:            600 míst k sezení (příchozích 500-600 žáků gymnázia)

(350 hlavní tribuna, 200 mobilní tribuny, 50 lavičky)

Usazení tříd podle příchodu, bude organizováno na místě pořadateli.

Profesorskému sboru nabízíme jako poděkování za ochotu a vstřícnost s celou akcí, zdarma kávu a připraveno budeme mít i drobné vánoční poděkování.

Pro pestrost zážitků nás napadá, že bychom mohli zkusit žáky předem aktivovat a motivovat k účasti na zápase a aktivnímu povzbuzování, fandění. Proto navrhujeme následující koncept zápasu:

Program na přestávky:

• Během zápasu jsou dvě přestávky, které budou trvat cca 12 minut
  • Program pro 1. přestávku:
    • Ukázkový turnaj LASER GAME na hřišti cca 12x12 metrů
    • Počet hráčů v jednom kole hry je 6
    • Celkem odehrajeme 2 kola, tedy nastoupí celkem 12 hráčů
    • Bude se hrát způsobem každý proti každému na časový limit 3 min. jednoho kola. Nejlepší 2 hráči z každého kola budou odměněni
    • Odměna pro vítěze každého kola 2 hry zdarma pro celou třídu/ročník, pro druhého 1 hry zdarma pro celou třídu/ročník u partnera v Mercuria Laser Game
    • Navrhujeme model, kdy každý studijní ročník gymnázia vyšle právě 1 zástupce, celkem tedy 12 hráčů (8x osmileté studium a 4x čtyřleté studium)
    • Hra je zcela bezpečná, bezkontaktní, není potřeba jiné přípravy, než aby hráči měli s sebou sálovou obuv – nemohou na hrací plochu vstoupit ve venkovní obuvi!!!!
    • Obě soutěžní kola budou komentována moderátorem zápasu, třídy tak budou moci podporovat svého reprezentanta
    • Ocenění vítězů s předáním voucherů pak proběhne ve druhé přestávce
  • Program na 2. přestávku
    • Vyhlášení soutěže v Laser Game
    • Rychlá florbalová mini soutěž o ceny
  • Doprovodný program
    • Po zápase jsme schopni zorganizovat autogramiádu hráčů + reprezentantů ČR, kteří budou hrát na MS v Praze (máme v týmu 3)
    • Rádi bychom, ve spolupráci s partnery, dali každému návštěvníkovi drobné upomínkové předměty, slevové vouchery u našich partnerů, apod. – to je ale ještě v jednání.