Konstantinova 1500
149 00 - Praha 4
tel: 272 941 932
Home Předměty Matematika Pythagoriáda 2017
Předměty - Matematika

Naši žáci se 16. 5. 2017 zúčastnili obvodního kola prestižní matematické soutěže Pythagoriáda.  Jednalo se o žáky z primy, sekundy a tercie. V silné konkurenci matematicky nadaných žáků dosahovali vynikajících výsledků a obsazovali přední místa.

V kategorii prim a odpovídajícího ročníku ZŠ se na skvělém děleném prvním místě umístila T. Pristačová. Těsně za ní byla na děleném čtvrtém místě D. Francová. V první desítce ještě skončili naši žáci A. Paulusová a T. Routa. Pomyslnou stříbrnou medaily si v kategorii sekund a odpovídajícího ročníku ZŠ odnáší V. Chaloupka. Do první desítky se ještě vešli žáci P. Drobílek a A. Krejčíková.

V nejvyšší kategorii (tercie a odpovídající ročníky ZŠ) obsadil po výborném výkonu první místo T. Kuzma. Do první desítky se dále probojovali M. Matoničkin, M. Šimša a T. Kovařík.

Přestože se naši další řešitelé ve zmíněných kategoriích do první desítky nedostali, předvedli vynikající výkon a čelní místa jim utekta pouze o několik bodů.

Děkujeme všem zúčastněným žáků za vynikající reprezentaci školy.

 
Hledej
TOPlist
Přihlášení pro autora