Konstantinova 1500
149 00 - Praha 4
tel: 272 941 932
Home Předměty Sport Lyžařský kurz P+Q
Předměty - Sport

4. 3. 2017

Prodloužené dopolední lyžování proběhlo v pořádku. Po obědě jsme naložili věci na sněžný skůtr a vydali se k autobusu. Odjezd okolo čtvrté hodiny odpolední.


3. 3. 2017

Pátek se "jaksepatří" vydařil. Dopoledne byly sjezdovky trochu tvrdší, ale lyžovalo se úžasně.

Celý den nám svítilo sluníčko a my se mohli věnovat nácviku správné techniky.

Dokonce jsme se natočili a večer jsme si záznam pouštěli. Po výcviku ještě někteří vyrazili na běžky či procházku po okolí, někdo dal přednost sněhovým stavbám.


2. 3. 2017

Počasí nám dalo jasně najevo, že dnes bude odpočinkové odpoledne. Celé dopoledne se sypal těžký mokrý sníh. Přesto jsme poctivě nacvičovali jak snožné oblouky s přibržděním, tak kvalitní řezané oblouky.

Odpoledne jsme sjeli do udolí do městečka Tauplitz a děti vzaly místní Spar útokem. Po návratu se ještě někteří vydali před chatu tvořit sněhové skulptury.


1. 3. 2017

Dopoledne jsme vyrazili do hustého sněžení. Příjemné to úplně nebylo, ale odpoledne jsme si to vynahradili. Postupně se začaly ukazovat nejbližší vrcholky. Nakonec se obloha vymetla do pravého alpského azura. Svahy zvládáme bez problémů. Po odpoledním výcviku někteří vyrazili na krásně upravené běžkové tratě.


28. 2. 2017

Pan řidič nás bezpečně dovezl po alpské silničce až na parkoviště v šestnácti stech metrech. Tam kluci obětavě naložili zavazadla a vydali jsme se k hotelu Steirerhof.

Protože pro nás ještě neměli připravené pokoje, rychle jsme se převlékli do lyžařského a vyrazili ve družstvech na prohlídku areálu.

Jsou tu rozmanité terény od modrých přibližovacích cest přes široké curvingové svahy až po strmé alpské černé sjezdovky.

Lyžování se všem líbilo, po čtvrté hodině nás čekalo zabydlování v příjemných menších pokojích a v šest pořádný řízek.

Fotogalerie zde

 
Hledej
TOPlist
Přihlášení pro autora