Konstantinova 1500
149 00 - Praha 4
tel: 272 941 932
Home Předměty Sport Máme další pohár
Předměty - Sport

Dne 6.6.2017 proběhlo na Staroměstské radnici v Brožkově sálu slavnostní předávání cen pro školy za celoroční účast na sportovních akcích v rámci Poháru pražských škol (Poprask).

Naše škola - nižší stupeň - se umístila celkově na druhém místě, proto všem zúčastněným patří velká gratulace. Naše síň slávy se díky tomu rozrostla o další pohár a diplom. Kromě toho naše škola obdržela i hodnotné ceny v podobě poukázek do A3 sportu. Školu zde zastupovali a ceny přebírali: Monika Smiešková, Kristýna Eislerová, Martin Šimša, Tomáš Kovářík a Jakub Kalous. Velký dík patří také učitelům tělocviku, kteří nás na tyto soutěže přihlásili, trénovali a během akce morálně podporovali.

 

Monika Smiešková, 4R

 
Hledej
TOPlist
Přihlášení pro autora