Konstantinova 1500
Home Studentský senát 2. beachvolejbalový turnaj GO

V neděli jsme (Studentský senát) uspořádali 2. beachvolejbalový turnaj Gymnázia Opatov, do kterého se přihlásilo o něco více týmů než minule - krásných 24 mančaftů.

Na celé odpoledne bylo zarezervováno 6 kurtů a počasí bylo vskutku ideální, takže mohla odstartovat beachvolejbalová show.
Už ve skupinách jsme poznali, že úroveň hry je vyšší než v lednu, některé týmy asi na jaře trochu potrénovaly. To možná překvapilo některé favority, kteří pak museli bojovat o pozice okolo hranice první desítky. Příště lepší příprava, hoši! Tento fakt však ničemu neuškodil a ve čtvrfinálích jsme mohli sledovat neskutečně vyrovnaný a především špičkový beachvolejbal.
Nejlépe z poražených v této fázi dopadli Penetrátoři (5. místo - Vojta Hlaváček, Jára Hájek a Matěj Niederle), obhájci lednového druhého místa.
4. místo brali Výtězové, kteří si zaslouží velké uznání, protože celý turnaj odehráli ve dvou - Adam Štys a Šárka Spáčilová z 3.V - ty zkušenosti z profi volejbalu byly znát! Třetí skončili bojovní Tři mušketýři (Jakub Pazdírek, Jirka Visinger a Roman kubát).
V těsném finále podlehli Latináři (Patrik Zoul, Lucka Kalhousová a Pavla Dovřáková) o neskutečné dva bodíky týmu V.I.P. (pan profesor Stanislav Urbanec a paní profesorka Tereza Částková).
Vítězství tak získala zase stejná dvojice a dá se říct, že je to top tým našich věků. Ptáme se, budou někdy poraženi? Dobrá motivace na příští turnaj! Ten by se mohl uskutečnit v prosinci/v lednu.

Celý turnaj by nebyl nikdy uskutečněn bez finančního příspěvku KPGO, který zaplatil pronájem kurtů, občerstvení a ceny pro všechny týmy. Děkujeme!

Děkujeme i vám všem, kteří jste dorazili. Gratulujeme vítězům!

Beachvolejbalu zdar!

Celé album je k dispozici na FB Senátu zde: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.450087988498743.1073741841.257493681091509&type=3

Aktualizováno (Pátek, 15 Duben 2016 22:13)

Hledej