Konstantinova 1500
Home Známky

ikonawebaplikaceWebová aplikace

Přihlášení ZDE.

Naleznete zde zejména průběžnou klasifikaci. Zákonní zástupci zde mohou překontrolovat osobní údaje studentů.

Takto zpřístupněné klasifikační údaje nejsou právně závazné a objeví se v systému zpravidla do týdne od sdělení známky studentovi. V případě nejasností kontaktujte příslušného vyučujícího. Děkujeme.

Do systému se dostanete kliknutím na obrázek vedle. Při navazování zabezpečené komunikace Vás Váš prohlížeč upozorní na nedůvěryhodnou autoritu – šifrovací SSL certifikát jsme si vydali sami a je třeba souhlasit s jeho důvěryhodností.

K přihlášení do systému budete potřebovat přihlašovací jméno a heslo. Tyto údaje mají rodiče možnost získat od třídních učitelů nebo v sekretariátu školy.

Bez záruky a BEZ NAŠÍ podpory si můžete vyzkoušet mobilní aplikace pro přístup k vašim datům a klasifikaci.

S těmito aplikacemi nemá škola nic společného.

• Bakaláři žákovská knížka oficiální aplikace tvůrců systému Bakaláři. Je ke stažení na Google Play.
  • Mobilní Bakaláři našeho bývalého studenta Ondřeje Šplíchala. Je ke stažení na Google Play.

Hledej
Přihlášení pro autora