šjŠkolní jídelna Gymnázia Opatov oznamuje svým strávníkům, že od 12.4.2021 je opět v provozu a bude poskytovat stravování pro žáky Základní školy a střední školy Waldorfská, Gymnázia Opatov, Waldorfského lycea a zaměstnanecké stravování.

Všichni strávníci na distanční výuce mají možnost odebírat obědy pouze přes tzv. "výdejové okénko" (zadní vchod do školní jídelny) do vlastních nádob – jídlonosičů.

Konzumace v jídelně není možná vzhledem k pandemické situaci. Platí pro žáky Gymnázia Opatov a Waldorfského lycea.

V případě zájmu o tento druh stravování prosíme strávníky, aby si obědy včas objednali nejpozději 1 den dopředu přes

• internetovou aplikaci jidelna.cz
  • telefonem na mobilním čísle: 778 488 163

ŠJ dále prosí všechny strávníky (zákonné zástupce) o pozastavení trvalých plateb na stravné z důvodu vysokých finančních zůstatků na účtech strávníků (přeplatky).

Vyúčtování přeplatků za stravné proběhne k 30.6.2021. Maturitní ročníky k 31. 5.2021

V případě jakýchkoliv dotazů, nás neváhejte kontaktovat na těchto tel. číslech:

+420 778 771 388 – vedoucí ŠJ
+420 778 488 163 – hospodářka ŠJ