GO
fotoGO

krabice od botVe dnech 14. až 18. listopadu 2022 se na naší škole bude konat akce s názvem Krabice od bot. Jedná se o vánoční charitu pomáhající dětem ze znevýhodněných rodin a dětských domovů. Cílem je pro tyto děti najít vhodný dárek k Vánocům a sbalit ho do krabice. 

Krabice od bot se u nás na gymnáziu celoškolně koná poprvé. Studentský senát se ji rozhodl uspořádat díky úspěšnosti minulý rok ve třídě 6.A, kde se za jeden týden vybralo 15 krabic. 

Cílovou skupinou jsou chlapci a dívky ve věku 5 až 17 let. Do krabice můžete dát cokoliv, co uznáte pro danou věkovou kategorii za vhodné. Darovat je možné například hračky, se kterými si už nehrajete, nebo praktickou věc, která by se dětem mohla hodit. V případě, že vás žádný dárek nenapadne, budeme vděční i za prázdnou krabici, do které můžeme dárky dát. Vybrané a zabalené dárky budou poté odvezeny na sběrná místa a odtud poslány dětem pod vánoční stromeček. 

Krabice s dárky budeme vybírat každou velkou přestávku v učebně OSZ, která se nachází v chodbě u automatu. Těšíme se na vaši účast :) 

Za studentský senát Anna Mrázová ze 7.C