kmd

Dobrý den, ráda bych pozvala studenty nižšího gymnázia (U, P,  S, R, ) na představení. Přeji hezkou zábavu. L.Bursíková

Nižší gymnázium (4.U,3.P,2.R,2.S)

CIKÁNI JDOU DO NEBE
libreto: Jindřich Janda, hudba: Jevgenij Doga, Petr Malásek

Strhující hudebně-dramatická balada na motivy slavného filmu. Podmanivé melodie a temperamentní tance. Strhující podobenství o věčné lidské touze po svobodě, o vášni a lásce, která dokáže zničit sama sebe.
Příběh osudové lásky krásné Rady a zloděje koní Lujko Zobara. Jevištní zpracování slavného filmu Emila Lotjanu a Jevgenije Dogy podle povídek Maxima Gorkého.

Hrají: Kateřina Marie Fialová / Felicita Prokešová, Peter Pecha, Johanna Tesařová / Ludmila Molínová / Sabina Králová, Filip Kaňkovský / Michal Kavalčík / Tomáš Šulaj, Petr Pospíchal / Zdeněk Maryška, Josef Vrána, Zdeněk Žák / Dušan Sitek, Eliška Ochmanová / Felicita Prokešová / Nikol Kouklová, Adriana Bessogonov / Mária Bikárová, Tomáš Smička / Milan Peroutka, Michal Kavalčík / Ondřej Bábor, Martin Kubačák, Andrea Holá / Mária Bikárová, Josef Fečo...
Režie: Radek Balaš

Kdy: v pondělí dne 03. 04. 2023 od 19:00 hodin
Délka představení: 2:10 hod.
Kde: Divadlo Bez zábradlí, Jungmannova 36/31 , 110 01 Praha 1
Sraz: 18:00 na Hájích v metru