GO
fotoGO

Tradiční a prestižní finálový florbalový Challenge cupu pro mladší dorostence se odehrál  ve Střešovicích.

Podat týmový a obětavý výkon bylo krédo kluků, kteří hned na úvod hráli s nesmírně těžkým soupeřem z G. Heyrovského a na úvod to vypadalo dost ospale, ale kluci měli v brance Honzu Hartmana a ten vytáhl několik zázračných zákroků, a pak se rozjel brankostroj: Jakub Mudrák 2x, Michal Smieško a Štěpán Jabůrek potvrdili vítězství 4:0.

Další utkání bylo proti velmi ambicióznímu družstvu z G. Nad Štolou, které bylo dlouho vyrovnané, ale přeci jen naši kluci dvakrát zaváhali a soupeř vedl 2:0. Jenže pak se rozběhal Jakub Mudrák a soupeř nevěděl, kde se objeví a co udělá. Udělal to, že dal dva góly a šokovaný soupeř se už nezvedl a Aleš Weigner vstřelil vítězný zlatý gól.

Další utkání už byly potvrzením našeho kralování v Praze, neboť G. Patočka odešlo s debaklem 6:1 a SPŠ Masná s 3:1, a tak kluci po skvělém týmovém pojetí postoupili do národního finále.

Velkou gratulaci zaslouží:


Jan Hartman, Jakub Adam, Matyáš Sládek, Standa Lamoš, Jakub Mudrák, Aleš Weigner, Štěpán Jabůrek, Michal Smieško, Jan Puchalský, Ondřej Duda, Jonáš Petřík, Petr Kuncman.