GO
fotoGO

Je tu již dvanáctý ročník internetové týmové logické hry Brloh - soutěže, která je určena pro týmy tvořené žáky základních škol a žáky odpovídajících ročníků nižších gymnázií.

Každý tým smí mít nejvýše čtyři členy.

Svůj tým můžete registrovat na stránkách soutěže http://brloh.math.muni.cz/, nejpozději však do 8.11.2021 (začátek prvního internetového kola). Poté bude registrace uzavřena. Soutěž bude mít tři semifinálová kola, malé finále a velké finále pro nejlepší týmy. Každý týden (počínaje 8. listopadem) zveřejníme na našich webových stránkách http://brloh.math.muni.cz zadání 10 logických úloh. Po zaregistrování budou žáci vkládat odpovědi přímo na náš web.

Do malého finále postoupí všechny týmy které vyřeší alespoň 6 úloh v každém internetovém kole nebo 20 úloh celkem. Do velkého finále pak postoupí 7 nejlepších týmů ze základních škol a 7 nejlepších týmů z gymnázií. Velké finále se uskuteční ve čtvrtek 14. prosince 2021 (jeho forma bude ještě upřesněna podle situace). Pro nejlepší týmy jsou připraveny zajímavé hodnotné ceny.

Podrobnější informace sdělíme postoupivším týmům elektronickou poštou (v případě domluvy i jinak).

Podrobná pravidla a více informací o této hře najdete na webu http://brloh.math.muni.cz.

Přejeme hezký den a děkujeme vám za přízeň.

Za organizátory Brlohu,
Petr Pupík

brloh