GO
fotoGO

OpatoffPo téměř dvouleté odmlce si mohli nejen studenti našeho gymnázia vychutnat další v pořadí již sedmý ročník festivalu studentských kapel s názvem Opatoff. Ten se tradičně konával v klubu Jižák, letos se bohužel kvůli nevyhovujícímu prostoru musela akce přesunout do menšího, ač útulného klubu Fatal na Žižkově. Akce startovala v půl šesté a místo konání se začalo postupně naplňovat. Sešli se jak bývalí, tak současní studenti ústavu, ovšem byli početně zastoupeni i návštěvníci „odjinud“. Koncerty odstartovali kluci z Cult of Unicornu, po nich vystoupil Balda. Další se na řadu dostal Propadleek, jenže kvůli opatřením vlády jsme byli nuceni akci rozpustit dříve, takže si Inflowers mohli střihnout na jevišti jen čtvrthodinku a muselo se končit. 

Největší mela se poté strhla u šatny, kde měli problém najít oblečení i tři lidé, poněvadž si náš šatnář v malém prostoru neudržel pořádek, za což se omlouváme, již jsme podnikli kroky k zmizení šatnáře z povrchu zemského.

Děkujeme všem kapelám, které přišly, ať už hrály či ne, a těšíme se na další ročník, snad již příští rok. Je nám všem líto, jak akce nakonec dopadla, protože až do posledního dne to vypadalo na super večírek.

Děkujeme taktéž lidem, kteří na akci dorazili, a doufáme, že si ji užili, a pokud tak ještě neučinili, ať nám vyplní dotazník ohledně spokojenosti a informací, co by bylo dobré zlepšit. Snad nás nikdo nezavrhl a dorazí i příště.

Dotazník:  forms.gle/J2XW2gCf9XGsJQEMA
Fotky od Štěpána Pichla: https://www.zonerama.com/stepanphl/Album/7920704
 
Velký dík taktéž patří Studentskému senátu, který akci zaštítil a bez kterého by akce neproběhla.

Sledujte nás na odkazech níže, ať Vám neunikne žádná akce.
 
Opatoff: https://www.instagram.com/opatoff/
SSGO: https://www.instagram.com/senat_go/
 
Pořádal a napsal
Jakub Jirsák, 8.H