GO
fotoGO

Pondělí 20.6. 2011

trebonzmrzlina19:05 Chladné počasí bez deště vydrželo i pro odpolední výlet do Třeboně. Dali jsme si vynikající zmrzlinu. Chutnala i profesorům. Při zpáteční cestě jsme procvičili lepení propíchlých duší, nouzové zastavování v příkopu a další nezbytnosti. Někdo se i stihl vykoupat (v tomto počasí nic moc). Za chvíli nastává čas rozdávání cyklotriček.

 

Odpolední výlet do Třeboně z pohledu GPS.

 

jedeme13:30 Ideální cyklodopoledne. Nepršelo, nebylo vedro. Družstva najela průměrně okolo třiceti kilometrů, někdo se podíval k pískovnám, některá družstva si prohlížela zdejší krajinu plnou rybníků.

Pro zájemce nabízím dopolední trasu kolem rybníků (vpravo nahoře si můžete zobrazit profil a další možnosti)

 

Neděle 19.6.2011

20110619_163353_cyklo_Chlumvecerni chlum17:55 Odpolední cyklování se podařilo. Nejprve se studenti rozdělili do družstev podle předpokládané výkonnosti a chuti šlapat do pedálů, pak jsme si řekli o bezpečnosti a zopakovali si základní pravidla silničního provozu. Překontrolovali jsme technický stav kol a vyjeli jsme do drobného deště, který ale brzo přestal. Během cesty jsme se učili správně řadit, šlapat, zastavovat atd. Nyní už jen večeře a večerní program.

Trasa třetího družstva (zobrazí se na mapě, můžete si ji stáhnout do GPS)

 

14:15 Cesta proběhla v pořádku, ubytovali jsme se a po krátké instruktáži a delší bouřce a přívalovém dešti se chystáme na kola.

Další dny ZDE

Kontakt

Gymnázium Opatov Konstantinova 1500
149 00 - Praha 4

Ředitel: RNDr. Jan Peřina
Tel: 272 941 716

IČO: 49366629

Jídelna: 272 917 556
 

obálka  Všechny kontakty

 

Klub příznivců Gymnázia Opatov

KPGO